Válaszra vár

Kivágott hatalmas fák

Tisztelt Illetékes!
A Kalászi utca és a Zaránd utca kereszteződésében kivágtak a zöldsávból két hatalmas nagy fát. Kérem, hogy a következő ültetési időszakban mindenképpen pótolják őket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zaránd u. 38

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére