Megoldott

Kikopott pad

Tisztelt JCDecaux!
A Római úti lakótelep, Varsa utca nevű buszmegálló várója padja elég kopott. Kérem, hogy fessék le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római úti lakótelep

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betorott buszmegallo uveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére