Megerősítésre vár

Égigérő fű

A Dombóvári úton, a Nádorliget úti sarokhoz közel lassan a járdát is teljesen elfoglalja az épület előtti bokor, a járda és az úttest közötti - szintén gondozatlan - fűben pedig szemétkupacok.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 6

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • MNV Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Budapest XI., Dombóvári út 6-8. szám alatti ingatlan, már nem a Magyar Állam tulajdonában van, így a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt nem tud ez ügyben intézkedni.

    Kérjük tájékozt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: MNV Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "MNV Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Nyitrai Zsófia
    környezetvédelmi ügyintéző
    Környezetvédelmi Osztály
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
    1518 Budapest, Pf. 10
    + 361/372-4645
    ny...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Máté Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére