Megoldott

Szivárgó tűzcsap

Anonim Járókelő

A Budapest XXI., Kossuth Lajos utcában, a Széchenyi István utca buszmegálló mellett szivárog a tűzcsap.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Széchenyi István utca

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia János!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva, kész.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt csapszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére