Megoldott

Letört a csap

A Markusovszky téri játszótér előtti csap fogantyúja le van törve. A víz minden irányba spriccel, talán egy szűkítő vagy perlátor is hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, 0901-Markusovszky tér

Hozzászólások

  • Kükedi Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét és ezúton tájékoztatjuk, hogy a IX. ker. Markusovszky téri ivókút javítása megtörtént.

    Budapest Főváros IX. kerület Ferencvárosi Polgármesteri Hivatal Váro...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Kükedi Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    0901-Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére