Válaszra vár

Benyúló növényzet

Bár rendkívül szép és jó érzés itt tekerni, emellett a levegő is sokkal jobb, sajnos a növényzet visszább vágása szükséges lenne hiszen a kerékpárutat szűkíti.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 11

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. július 6., kedd 12:25
    Címzett: Bundi Piroska
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére