Megoldatlan

Rendezetlen játszótér

Tisztelt Illetékesek!

A játszótér sajnos nagyon le van lakva. A homokozó köveinek darabjai szanaszét. Az ivókókút nem működik. Mikorra tervezik a játszótér rendbetételét/felújítását?

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Vándor Sándor u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!
    Ezúton kívánjuk tájékoztatni, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00084420 azonosítószámú bejelentés alapján Társaságunk a Budapest XVIII. kerület, Hosszúház utca 2. szám alatt
    ...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérünk, jelezz vissza nekünk, hogy jó címet adtál-e meg, mert az illetékes szerint nincs kút a megadott címen lévő játszótéren.
    Előre is köszönjük!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!
    Alábbi bejelentéshez kapcsolódóan ezúton kívánjuk tájékoztatni, hogy a Budapest, XVIII. kerület Vándor Sándor utca 1. címen nem található ivókút. A legközelebb a Bud
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönjük, hogy levelével megkereste Társaságunkat! Kollégáink bejelentésének feldolgozását hamarosan megkezdik.

    Válaszadásunkig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel:

    VÁROSGAZDA
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Gál Gertrúd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére