Megoldásra vár

Kiégett neonok

Anonim Járókelő

Kérem cseréljék a kiégett a neont! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0010809-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00084361

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sötét megálló

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pongrátz Gergely tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére