Kiegészítésre vár

Patkanylyukak

Anonim Járókelő

A III. kerület Hevizi it 9 alatti társasház mögött járda közelében, úgy 1 méteres távolságban több patkánylyuk látható. Fekete dobozokat egy éve raktak ki, de a lyukakkal nem csináltak semmit.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hévizi út 9b

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia !
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilapult galambtete6

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Torma Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Torma Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ármány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére