Megoldott

Aquincumnál hídra fel nem világít kettő...

"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba 2021.05.31.-én kijavításra került." Június 4-én kelt BDK Kft. válasza a korábban jelzett 11 db nem világító lámpából kilencre igaz. Jelezném, hogy a felhajtó legtetején még kettő lámpa nem világít este. (A többi jó lett, köszönöm.)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gázgyár u. 19333

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, pár perce jelentettem is, hogy ellenőrizve, OK!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba 2021.06.07.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabeje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látom megoldódott, ezen az estén világított ez a 2 villanyoszlop.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére