Válaszra vár

Embermagasságú gaztenger, Vol. 2.

Budapest, XIV. Ker. Mogyoródi úton a jelzett címen a városba bevezető oldalon a benzinkút előtti szakaszon óriási a fű, gaz. A bicikliútra is benőtt már, megnehezítve a közlekedést.
Kérem a megfelelő intézkedés megtételét.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 21

Hozzászólások

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Zuglói Zrt!
    Egy normális országban nem az állampolgároknak kellene állandóan odafigyelni arra, hogy a közterületeken rend legyen, gondolok itt bármire amiért fizetem az adót ( utak állapota,
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.

    Tájékoztatom, hogy a bejelentett témakörben a főváros köztisztaságáról
    szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest
    Főváros XIV.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Méhlegelő?

    Az a baj, hogy mellékutcából kihajtáskor nem látni a többi közlekedő járművet. Nem látszik, hogy motorkerékpár vagy kisbusz jön-e...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Akáchajtások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ülőke nélküli pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Játszótéri mászóka megrongálódott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére