Megoldott

Fűtés

A 9-es buszon(Volvo 7700A, rendszám: FJX-196), feleslegesen ment a fűtés, mivel + 20-30 C° körüli volt a hőmérséklet.
Lehet rossz az érzékelő.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 49

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0010646-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00084290

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napra ebben az időpontban központilag el volt rendelve a klímahasználat.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kecskeméti István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére