Megoldott

Nem konzisztens működés

A megjelölt oszlopon lévő világítás gyakran elmegy, egyfajta kontakhibát produkál. Éjszaka kifejezetten balesetveszélyes tud lenni, mivel a lámpa egy 'T' kereszteződést világít meg alapesetben.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi köz 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen , a hiba kijavítása megtörtént .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Rozványi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szinte egymásbaérő villanypóznák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hirschler Andras
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére