Megoldásra vár

Túlburjánzó növényzet

A 11.kerületi Szerémi út mentén futó kerékpárút két oldalán annyira megnőtt a növényzet, hogy oldalról és felülről is elfoglalja részben vagy egészben a bicikliutat. Két kerékpár, plusz gyalogos alig vagy nem fér el egymás mellett, vagy behúzott fejjel kell közlekedni. Jó lenne, ha az illetékesek visszavágnák a növényzetet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 44

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00084266 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Csigás Tünde bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére