Megoldott

Kidőlt szemetes

Tisztelt Illetékes!
Nagyiccei kiserdőben, a Dömsödi utca közelében kidőlt a pad melletti szemetes. Kérem helyreállítani. Köszönöm intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Dömsödi u. 23b

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A problémát Budapesti Erdészetünk megszűntette.

    [cid:image001.png@01D7628E.2C7A2740]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.
    honlap: www.parkerdo.hu

    H-2025 Visegrád, M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A kidőlt kukát elvitték. Ezek szerint nem pótolják?
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztet Bejelentő!

    A problémát a Pilisi Parkerdő megszűntette. Köszönjük bejelentését.

    [cid:image001.png@01D76113.68B84A60]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.
    honlap: www.parkerdo.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Bp. X. Dömsödi utcai erdőben meghibásodott hulladékgyűjtő javítására az erdő kezelőjét - Pilisi Parkerdő Zrt. Budapesti Erdészete - felkértük.

    A javításig szíves türelmüket kérj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Remény utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Somfa köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére