Megoldott

Kifakult tábla

Olvashatatlanná kifakult a Brenntag feliratú tábla

Probléma helyszíne
Budapest Nagytétényi út 372

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszerelték, megoldva
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A mellékelt fájl szerint visszacsatolást eszközölnénk ezennel. A részletek az alábbiak:

    A társaságunk (Brenntag Hungária Kft.) megközelítését korábban több iránymutató tábla is tám
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem a Brenntag Hungária Kereskedelmi Kft. részére az info@brenntag.hu e-mail címre.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kifakult KRESZ-táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére