Megoldott

Szemetes a Móricz

A zöldfelület szemetes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 7

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Szinte naponta be lehetne jelenteni újra és újra... :(
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00084235 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére