Megoldott

Alkatrészeire bontott személyépjármű

Április elején még csak balesetes állapotban lévő, azonban azóta teljesen széttrancsírozott gépkocsi maradványai találhatóak a Kolozsvári utcát és a Kassai utcát összekötő földúton.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kolozsvári u. 23

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a jelzést!
  • Rozványi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Fel kellett állnom a fotó elkészítéséhez a szalagkorlátra, de ebből a perspektívából is akartam egy képet...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Rozványi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Jármű roncs a Kolozsvári utcánál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Kolozsvári utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Tóth István utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyesen parkoló elhagyatott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Árpád Fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére