Megoldott

Ferde korlát

Tisztelt illetékes!
A Kőbányai úton a villamossínek mellett lévő egyik korlát ferdén áll, a mellette lévő ki van szedve.
A ferde korlát sajnos a vágányok felé dől, majdnem beleér az űrszelvénybe.
Kérem a hibák javítását.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 27

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönöm.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves ügykezelők!
    Szerintem itt inkább a Budapest Közút lesz az illetékes. Legyetek szívesek nekik is elküldeni.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyulai Pál utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyvárad téri őrület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyvárad tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére