Megoldott

Betört telefonfülke

Anonim Járókelő

Mindkét üvegét betörték. Takarítás és javítás szükséges.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Sződliget u. 50

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üveget kicserélték, lezárható. Köszönöm
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szétesett akna fedlap.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szabolcs utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olah Peter
    Illetékes: Magyar Telekom
    Istenhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére