Megoldott

Széchenyi István tér villamosmegálló

A Jászai Mari tér felé tartok villamosok megállójánál a támfalat a szokásos galeri egyik tagja lehányta, kérném szépen a firkálás lepucolását, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi István tér

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csalódtam az FKF-ben, már le is takarították, köszönöm. :)
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére