Megoldott

Billegő, felfordult fedél

Tisztelt illetékes!

A Testvérhegyi úton a Bécsi út kereszteződésénél a képen látható ovális fedél korábban is billegett és nagyot csattant, mikor átment rajta egy autó, de most valahogy fel is fordult. Kérem, szíveskedjenek megfordítani és rögzíteni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 268b

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    És tényleg, rögzítették is. Köszönöm! :)
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszafordítva.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Iglice utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    csotores a buszmegalloban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ady Endre út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére