Megoldott

Elhagyott autó

Kérm, legyenek szívesek elszállítani a fotón látható elhagyott autót.
Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cziráki u. 26 32

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs rajta rendszám.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnék egy újraküldést. Az autó még mindig ott áll. Egyre elhagyatottabb.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérelemre ideiglenesen kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére