Megoldásra vár

Hiányzó fa

Kérem, legyenek szívesek fát ültetni a Józsefvárosi Önkormányzat épülete előtt üres fahelybe.
Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u. 65

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00083954 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FŐKERT
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vérmező park padok festése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megnőttek a gyomnövények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére