Megoldásra vár

Gödör az útburkolatban

Anonim Járókelő

T. Ügyintéző!

A XXII. kerületben a Vencel utca - III. utca találkozásánál a III. utca aszfaltozásakor sikerült egy gödröt tenni, ahol megáll az esővíz, a hólé. Ez az álmoskönyvek szerint sem jelent jót az útburkolat esetében, de már látszik az eltelt pár év az útburkolaton. Ezt jó lenne javítani mielőtt rosszabbra fordulna az útburkolat állapota.

Üdvözlettel: D.Z.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, III. u. 19

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az Önök bejelentésében szereplő burkolati hibát kapacitásaink függvényében kijavítjuk.

    Segítő észrevételüket köszönjük!

    Tisztelettel:

    Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület
    Önko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Gyár utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leányka hibás, úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    1 "macskakő" teljesen kimozdult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Magdolna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére