Megoldatlan

Sérült veszélyes pad

A Miklós téri Játszótér Folyamőr utca 2. szám felőli padja törött.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Miklós tér 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szombathelyi Béla visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00083933 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a kért pad javítását igénylistára rögzítettük, jelenleg nem áll rendelkezésre önkormányzati forrás de amint...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük.

    Budapest, 2021. május 31.

    J
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Szombathelyi Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehulló faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére