Megoldott

Kopott fedlapok

Tisztelt Magyar Telekom!
Legyenek szívesek cserélni az elkopott fedlapo(ka)t.
Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cziráki u. 26 32

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján. Köszönjük!
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement Telekom fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére