Válaszra vár

Rendszeresen előfordul

Anonim Járókelő

Miért nem lehet a tábla alá, elé állókat megbüntetni? Pláne forgalommal szemben. Percenként balesetveszélyes helyzetet teremtve.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Unnamed Road

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fura új rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sibrik Miklós utca parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére