Válaszra vár

1132 - sziszegő ajtó

Kérem javítsák meg az ajtót! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Aquincum H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Esik le

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére