Megoldatlan

Ringló úti kerülgetős

A Ringló út félig XI., félig XXII. kerület, a határ kb. az út tengelye. Emiatt egy senkiföldje. A kátyúk hemzsegnek rajta. Az eredeti aszfalt már szinte sehol sincs meg. Arra kérném a XI. és a XXII. kerületi önkormányzatokat, hogy először javítsák ki a számtalan kátyút, majd állapodjanak meg az utca teljes hosszában az újra aszfaltozásban, hiszen ezt katyúzással így is megteszik néhány év alatt...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ringló út 110

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Nagy László visszajelzésére vár.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    A 11. kerületi oldalon kijavították a hibákat. Köszönöm! Vajon a 22. kerület esetében, ha személyesen bemegyek könyörögni, akkor tesznek valamit?
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. június 18., péntek 8:59
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem legyetek szívesek a XXII. kerületnek is megküldeni, mindkét kerületben vannak a kátyúk. Köszönöm!
  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Gerinc utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikerülhetetlen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Budapest, Diósárok (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hatalmas kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Balatoni út / Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére