Megoldott

Félre dobott fatámaszok

VII kerület Damjanich utcában, a zöldsávban egy adag régi favédő oszlop van. Kérnénk elszallitasukat, talán még használni is lehetne őket újra.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 14

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00083465 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére