Megerősítésre vár

Auchan parkoló útburkolati jeleinek tisztázása

FRISSÍTÉS 2021. 09. 12.
Sajnos az útburkolati jelek továbbra is hibásan vannak hagyva.
Az Ósan "lehetőségünk lesz, a parkoló jövőbeli fejlesztése"-ről ír, holott ezt egy kőműves kalapáccsal 20 perc alatt föl lehetne szedni. Megtegyem? de tényleg szívesen megteszem, ha fontos számukra hogy rendezett legyen...
---
Az Óbuda Aucsan parkolójának útburkolati jelei kopottak, a régi felfestések néhol már jobban felszínre kerültek, mint a fölülük lekopott régi jelek. Kérem a burkolati jelek szíves rendezését

vagy amennyiben megoldhatónak látják, akkor egy sokkal egyszeűbb közlekedési rend bevezetését, ahol egyszerűen minden tábla és fölfestés nélkül csupa jobbkézszabály lehetne. Rengeteg táblát, jelet, szabályt lehetne megtakarítani egy ilyen általános egyszerűsítéssel. Ld: https://www.youtube.com/watch?v=p8r6T7SnKVY

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Záhony u. 6

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Levelét köszönettel megkaptuk.

    Észrevételét köszönjük, és mint az már korábbi levelünkben, megírtuk parkolónk felújítása terveink közt szerepel, jelen pillanatban az áruház b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    :- ))
  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Óbuda Aucsan parkolójának útburkolati jelei kopottak, a régi felfestések néhol már jobban felszínre kerültek, mint a fölülük lekopott régi jelek. Kérem a burkolati jelek szíves rendezését vagy amennyiben megoldhatónak látják, akkor egy sokkal egyszeűbb közlekedési rend bevezetését, ahol egyszerűen minden tá...

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    ...visszajeleztem....
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az útburkolati jelek továbbra is hibásan vannak hagyva.
    Az Ósan "lehetőségünk lesz, a parkoló jövőbeli fejlesztése"-ről ír, holott ezt egy kőműves kalapáccsal 20 perc alatt föl lehetne szedni....
  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    Sajnálattal olvastuk 2021. május 25.-éna központi vevőszolgálatunkra eljuttatott levelét, amelyben az óbudaiáruház parkolójában tapasztaltakat osztotta meg velünk.

    Parkoló
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Ferdén álló közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Auchan
    szabadtéri fitneszpark, Soroksár (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Teőke Anna
    Illetékes: Budapest Közút
    Máramaros út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére