Megoldott

veszélyes tető/tűzfal

Anonim Járókelő

Az épület tetején a kilógó tűzfal résznél egy sor tégla veszélyesen megdőlt, félő, hogy a járdára omlik.
A pontos cím: 1078 Budapest Nefelejcs u 52. (az 52. és 54. közti tetőrész), alatta éjjel-napppali kisbolt található.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Köszönjük az üggyel kapcsolatos intézkedést!
    A kilógó téglasort eltávolították, így a közvetlen balesetveszély is megszűnt.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/8343/veszelyes-tetotuzfal/frissite...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A pontos cím: 1078 Budapest Nefelejcs u 52. (az 52. és 54. közti tetőrész), alatta éjjel-napppali kisbolt található.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Az önkormányzat munkatársainak segít az azonosításban, ha megírja a pontos házszámot, vagy további képeket küld a környékről.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Üvegtenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Zavaró sípolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Marek József utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Erzsébet körút 14.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére