Megoldott

Magára hagyott autó

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a régóta itt parkoltatott, látszólag magára hagyott autóval kapcsolatban.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bláthy Ottó u. 37

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Görgényi-Nagy Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A közterület-felügyelet munkatársai megtekintették a kérdéses gépkocsit és megállapították, hogy az nem alkalmas a közúti közlekedésre, ezért értesítést helyeztek el rajta. Amennyi...
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szülészet előtt hagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Csokonai utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Teleki László tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére