Megoldott

elhagyott autó

Anonim Járókelő

Budapest 21. kerület Völgy utca 33-35 előtti parkolóban lejárt műzaki vizsgával foglalja hónapok óta az esetenkét megtelő parkolót

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy u. 33

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Beálltak vele az őrzött parkolóba, megoldódott.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Közterületfenntartó Zrt. (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére