Megoldott

Évek óta tartó életveszély

Tisztelt Közterület-felügyelet!
Szeretnék érdeklődni, hogy hogyan lehetséges az az évek óta tartó életveszélyes állapot, amit a lekerítés és a tábla jelez? Ha valóban életveszély áll fenn, nem kellett volna már réges régen intézkedni? Ha pedig nincs életveszély, akkor a bizalom vész el az értesítést kihelyezővel szemben.
Köszönöm a segítségüket.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zsélyi Aladár u. 4

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    eltűnt a tábla mindkét oldalról
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem küldjük újra?
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Macskatetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Újszász utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    macska tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Egyenes utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére