Válaszra vár

Kitüremkedés és süllyedések halmaza

FRISSÍTÉS 2021.09.24.

Bejelentő hozzászólása:
"Tessék, lássék foltozás történt. A kátyúk, süllyedések egy része eltűnt, másik része nem. Én ezt nem tekinteném megoldásnak."

---

A Táncsics-Fátra utca kereszteződésében komoly gondok vannak a forgalomlassító küszöbbel: a csatornafedél kilóg, a küszöb széle pedig több helyen erősen kátyúsodik, jelentős veszélyforrást jelentve a lejtőn közlekedő kerékpárosokra.
Kérem, tegyék meg a szükséges intézkedéseket a probléma orvoslása érdekében.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Táncsics u. 38

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lukács Máté!

    Az Ön által megjelölt útszakaszon, sajnos az útburkolat nagyon elhasználódott sok süllyedés, és úthiba van ezért indokolt lenne a teljes útpálya felújítása.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Táncsics-Fátra utca kereszteződésében komoly gondok vannak a forgalomlassító küszöbbel: a csatornafedél kilóg, a küszöb széle pedig több...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tessék, lássék foltozás történt. A kátyúk, süllyedések egy része eltűnt, másik része nem. Én ezt nem tekinteném megoldásnak.
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    A forgalomlassító küszöb javítását a kivitelezőtől megrendeltük
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lukács Máté!

    A Forgalomlassító küszöb javításáról intézkedünk.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Budapesti út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Wesselényi utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére