Megoldatlan

Tövis utca-Mák utca sarok parkolás

Napközben a II. kerület Tövis utca és Mák utca teljesen végig van parkolva, így a Mák utca sarkon a KRESZ 40. § (5) d-ben előírt 5 méteres távolságot sem tarják be. Így a Mák utcából kihajtás balesetveszélyes, a kétirányú közlekedés nem biztosított. A Mák utca sarkán állók ráadásul sokszor forgalommal szemben állnak, de ez a foglalt hely tekintetében nem változtat azon a tényen, hogy utcasaroktól 5 méteren belül nem szabad parkolni.
Kérem, hogy a Városrendészet az útvonalába vegye fel ezt a kritikus pontot is.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tövis u. 18c

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Péter!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz haso...
  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Most, hogy véget ért a közműépítés, a parkoló autók újra elfoglalták az utcasarkot, mintha nem is lenne erre vonatkozó KRESZ szabály.
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza:

    Tisztelt Bejelentő! A Városrendészek felvették az útvonalukba a kért szakaszt, így azt naponta ellenőrizni fogják!

    Tisztelt Bejelentő! Ezúton hívjuk fel szíves figyelmét,
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan parkolás, járda blokkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Kereszteződésbe parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére