Megoldatlan

Eperfa rothadó termése a Fazekas utcában

A Fazekas utca 16-18 szám előtti eperfa termése minden évben ragacsos nyálkás tócsákat alkot a járdán, amire mindenféle rágcsáló, rovar, galamb rájár, így amellett, hogy zavaró az ott élőknek (cefreszaga van, ragad a cipő talpa stb.) közegészségügyi problémát is jelent.

Megoldást jelenthet a permetezése, hogy ne fejlődjön ki rajta gyümölcs. Ez idén már biztos nem tud megtörténni, de mindenki, aki használja ezt a járdafelületet, különösképpen a Fazekas utca 10-18 szám alatt lakó többszáz ember rendkívül hálás lenne, ha jövőre már megszűnne ez az évek óta fennálló probléma.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fazekas u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Kérem javítani az illetékes megjelölését.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fa magáningatlan területén van. Ezért a rendelkezni jogosult ingatlantulajdonosoknak van lehetőségük tenni valamit, ha szándékukban áll.
    Nem régiben egy kétségbe esett lakó kere
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk.

    Tisztelt Bejelentő! Ezúton hívjuk fel szíves figyelmét, hogy ha van bármilyen ötlete a klímavédelem, a köztiszta
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem a fát kéne tönkretenni, hanem a járdát takarítani az alatt a két hét alatt.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Pusztai Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakított plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szennyvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vrabecz József
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére