Válaszra vár

Kilyukadt trambulin és hiányos rekortán

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021. 06. 07.
XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza:

Köszönöm, hogy jelzésével segíti munkánkat.
A Közszolgáltató Zrt. a bejelentésében jelzett játszóeszköz meghibásodása miatt értesítette a FŐKERT Zrt.. A hiba a FŐKERT Zrt. által fenntartott játszótéren következett be, ezért hivatalból továbbítottuk feléjük a baleset megelőzés és hiba elhárítás céljából.
Ezen a héten visszaellenőrizzük a kijavítás megtörténtét.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 06. 03.

A trambulint javították, de sajnos a rekortán még ugyanolyan.

----------------------

Kilyukadt trambulin + mellette felszakadt rekortán = balesetveszély

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dráva u. 28

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kilyukadt trambulin + mellette felszakadt rekortán = balesetveszély"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 06. 07. XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. v...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm, hogy jelzésével segíti munkánkat.

    A Közszolgáltató Zrt. a bejelentésében jelzett játszóeszköz meghibásodása miatt értesítette a FŐKERT Zrt.. A hiba a FŐKERT Zrt. által
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a trambulint javították, de sajnos a rekortán még ugyanolyan
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére