Megoldott

Megrongált pad

Zrínyi utcában egy pad használhatatlan állapotban van. Ülőrész, háttámla hiányzik.
Kérem az önkormányzat értesítését a pad javítása céljából.
https://www.google.com/maps/@47.4159916,19.0628621,3a,90y,131.92h,93.03t/data=!3m6!1e1!3m4!1szd8aqTcdMlqblhWrDyx2zQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 172

Hozzászólások

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme.
  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagy köszönet a Városgazdának a szép és gyors munkáért. Már rendeltetésszerűen használatba is vették az emberkék. Probléma megoldva.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Egész pontosan a Csepeli Városgazda lehet az illetékes. Köszi.
  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Csőgyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó csapszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gaz a padok körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére