Megoldásra vár

Jegyautomata helye

Ferihegy vasútállomás városközpont irányú peronjáról elszállították a régi jegyautomatát, a helyén viszont továbbra is ott van egy szabadon álló vezeték és négy jókora csavar, amibe véletlenül bárki beleléphet. Kérjük az illetékest a terület elkordonozására, amíg nem érkezik meg az új automata. Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Ferihegy vasútállomás

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Nyugati

    Beküldés ideje:
    Beküldte: I Fkt
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Félbehagyott felújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér) (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Betört MÁV jegykiadó automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Elem utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére