Megoldásra vár

Leányka hibás, úthibák

Az Leányka utcában több helyen bokaforgatóan hibás az út, itt jelentős úthibák találhatóak.
Kérem, tegyék rendbe.
Nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Budafoki elágazás

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az Önök bejelentésében szereplő útszakasz kátyúzását kapacitásaink függvényében elvégezzük.

    Segítő észrevételüket köszönjük!

    Tisztelettel:
    Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Gyár utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gödör az útburkolatban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    1 "macskakő" teljesen kimozdult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Magdolna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére