Megoldásra vár

Széttrancsírozott döglött galambtetem

Anonim Járókelő

A 02.kerület Bem téren egy széttépett, félig megevett galambtetem hever a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A közterületen elhullott állat elszállíttatásáról a Környezetvédelmi Osztály megrendelésére az ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. fog int...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leszakadt pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kopott korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Batyu utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétesett korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalán út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére