Megoldásra vár

1 "macskakő" teljesen kimozdult

Anonim Járókelő

1 "macskakő" teljesen kimozdult

Budapest, Magdolna u. 3, 1221 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Magdolna u. 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: Eddig nincs változás
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az Önök észrevételében szereplő útburkolati hiba kijavítását kapacitásaink függvényében elvégezzük!
    Segítő bejelentésüket köszönjük!

    Tisztelettel:

    Budafok-Tétény Budapest XXII.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Tamas
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Gyár utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gödör az útburkolatban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leányka hibás, úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Budafoki elágazás (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére