Megoldásra vár

Szétesett kövezet

Anonim Járókelő

Kérem javítsák meg a szétesett kövezetet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bercsényi u. 24

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítgatták, de sajnos még mindig rossz.
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés nevét "Szétesett követet"-ról "Szétesett kövezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére