Megoldott

Területfoglalás? 2015 12 17

II. kerület, Kapás utca.
Egy üres telken lévő parkoló az út és a kerítés közötti sávban használt autógumikat ás le.
Múlt héten 10 méter hosszban, most újabb 10 méter hosszban.
Ezáltal megfosztja az autósokat jó néhány parkolóhelytől, ugyanis így már nincs annyi hely, hogy elférjen egy autó a kerítés és az út között. (Talán szándékosan épp a saját területére akarja ezzel csatornázni az autókat...)
Esztétikailag kívánnivalót hagy maga után a dolog, de ez szubjektív.
Kérdés: jogos területvédelem vagy illegális területfoglalás zajlik?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapás u. 20

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Felhasználói jelzés alapján.
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Már rég nincs ott, azóta építési terület lett.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését a visszajelzés(ek) alapján "Megoldatlan"-ra zártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http:...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami történhetett, mert az autógumik eltűntek az utcáról...
    a kihelyezett termékövek maradtak.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az az egész parkolóbejárat látványa is igencsak sok esztékai kívánnivalót hagy maga után, nem is értem miként működhet így egy rendezett kerület belvárosában.
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosabban II. kerület!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Életveszélyes épületomlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Lódarázs fészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Deák Ferenc utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére