Megoldott

Zászlók hiánya

Anonim Járókelő

Hiányoznak a zászlók az iskoláról.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csobánka tér 7

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • György Székely hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy megjegyzés: a zászlókérdés időközben megoldódott.
  • György Székely hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Feljelentő!
    Székely György vagyok, az intézmény vezetője. Tájékoztatom Önöket, nem tehetünk arról, hogy a múlt heti vihar letépte a zászlókat. A hatályos jogszabályok alapján tépett
    ...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a Veres Péter Gimnázium részére a titkarsag@verespg.hu címre.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére