Megoldott

Széttört üveg

Kérem cseréljék a széttört üveget! Köszönöm szépen!
Ui.: Mivel már a túloldalon indul/érkezik a busz, ezért célszerű lenne áthelyezni. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kikopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: JCDecaux
    Római úti lakótelep, Varsa utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betorott buszmegallo uveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére