Megoldott

Van még lejjebb? (Városháza Parkban parkolás)

Tisztelt illetékes!
A Városháza Parkban rendszeres lett a zöldterületen, járdán parkolás. Kérem sürgősen intézkedjenek, hogy mihamarabb megszűnjön a képen látható mindennapos helyzet.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér M

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Most valahogy nem volt kedvük beállni a parkba.
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez FÖRI illetékesség. Legyetek kedvesek nekik is elküldeni.
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Friss Kaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Budapest Városháza park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Budapest Városháza park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fa pótlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V Imre
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére